HAKKIMIZDA  

Şirketimiz 1975 yılında Ünal Ticaret adı altında Karacabey'de kuruldu. 2003 yılından itibaren M.Ünal İnş.Malz.Ltd.Şti. olarak faaliyetlerine devam etmektedir. İnşaat malzemeleri ve nalburiye sektöründe faaliyetlerine başlayan M.Ünal İnş.Malz.Ltd.Şti. zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün saygın ve güvenilir firmalarından biri olarak çalışmalarına ciddiyetle devam etmektedir.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar yeni hedefler belirlemiş yeni projeler geliştirmiştir. Müşteri memnuniyeti ve güven, kalite ve sürat ilkelerini esas alan firmamız taahhütlerini yerine getirmekte gösterdiği titizliğiyle ilgi odağı halen gelmeyi başarmıştır.

M.Ünal İnş.Malz.Ltd.Şti. sosyal sorumluluğun farkında olup kalite devamlılığını sağlamak için inşaat sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Gereken bütün yenilikleri projelerde tatbik edip kalite çıtasını ve katılan değerleri her geçen gün artırmaktadır.

   

Ve bugün içinde bulunduğumuz 21.Yüzyılda inşaat sektörü bundan önceye göre hem teknolojik alanda hem de kalite yönünde hızla değişim göstermiş ve insan unsurunu öne çıkararak hem kullanıcıya daha iyi şartlarda hizmetler sunmuş hem de inşaat sektöründe hizmet verenlerin daha iyi şartlarda çalışmalarına olanaklar getirmiştir.

Firmamız çalışanlarıyla beraber daha güvenli, konforlu ve modern projelere imza atmak için özverili bir şekilde çalışmalarına devam etmektedir.

   
 

M.ÜNAL İNŞ.MALZ.LTD.ŞTİ. AİLESİ
Tüm Bayiliklerimiz »»